понедельник, 13 ноября 2017 г.

Осенние открытки - Lesia Zgharda GD

Привет!
Сегодня показываю открытки, сделанные год назад, по приглашению блога Lesia Zgharda.
Сьогодні з вами Вікторія Петренко (@praying_for_a_riot), дякую команді  Lesia Zgharda за запрошення!
Я підготувала дві осінні листівки з улюбленими штампами, вони схожі за композицією, але виконані із різними техніками.
Фон першої листівки - імітація ефекту "боке". Спочатку я зробила "плями" спреями та фарбами у техніці "по мокрому" на акварельному папері, потім штампувала кола з набору НАБІР ШТАМПІВ "КОЛА + КРУГИ" {N048} з ефектом перекриття чорнилом для ембосингу та запекла їх перламутровою напівпрозорою пудрою. Для більш яскравих відтисків я також відштампувала декілька кол білою акриловою фарбою та виділила контури білою ручкою.
Для того, щоб створити свій осінній букет, я використала саморобні квіти, трохи флористичного декору, бісер та зробила декілька відтисків моїм новим улюбленцем штампом ШТАМП "ГІЛОЧКА З ЛИСТЯМ І ЦВІТОМ" {FL117} та вирізала окремі листочки. Також я відштампувала вензельки з набору НАБІР ШТАМПІВ {N004} на вирубці та вирізала банер із написом ТЕКСТОВИЙ ШТАМП {TRU052}


Для другої листівки я теж наштампувала та вирізала осіннє листячко штампом ШТАМП "ГІЛОЧКА З ЛИСТЯМ І ЦВІТОМ" {FL117}, прикрасила їх інієм за допомогою "кристалів льоду". Урізноманітнила квіткову композицію вирубкою та листям, вирізаним від руки, ягідками, сізаллю, рафією. Я зробила фон папкою для тиснення та вирізала віконечко-шейкер, в якому зробила напис від руки.


ШТАМП "ГІЛОЧКА З ЛИСТЯМ І ЦВІТОМ" {FL117}
НАБІР ШТАМПІВ {N004}
НАБІР ШТАМПІВ "КОЛА + КРУГИ" {N048}
ТЕКСТОВИЙ ШТАМП {TRU052}

Бажаю всім натхнення! Нехай останній місяць осені буде сповнений теплом та затишком!

Комментариев нет :

Отправить комментарий

Спасибо за комментарий!
Thank you for your comment!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...